Skip Navigation
 
http://www.pafere.org

Wyszukiwarka

Cena od do

Czy uważasz, że na polskim rynku prasowym jest miejsce na nowy magazyn wolnorynkowy?
Tak, czekam na takie pismo i na pewno kupowałbym każdy numer
Kupiłbym kilka pierwszych wydań i gdyby mi się spodobało, zostałbym stałym czytelnikiem
Te czasopisma, które są obecnie dostępne na rynku w zupełności mi wystarczają
Sam magazyn wolnorynkowy nie, może lepiej coś szerszego
Nie byłbym zainteresowany nabywaniem takiego magazynu

Książki wydawnictwa ARWIL

 

Książki wydawnictwa ARWIL

Mart Laar - Estoński cud

Mart Laar - Estoński cud

Estoński cud to imponująca historia o tym jak szybkie i przemyślane reformy polityczno-gospodarcze wydobyły ten kraj z socjalistycznego zacofania czyniąc z niego perłę Bałtyku. Niskie i proste podatki, szybka prywatyzacja, zniesienie barier celnych oraz inwestycje zagraniczne uczyniły Estonię najszybciej rozwijającym się krajem Europy Środkowo-Wschodniej.

Cena:25.00 »10.00PLN
 

Książki wydawnictwa ARWIL

Piotr Gontarczyk - Kłopoty z historią

Piotr Gontarczyk - Kłopoty z historią

Publicystyką historyczną zajmuję się już 10 lat. W okresie tym napisałem kilkadziesiąt tekstów dotyczących rozmaitych wydarzeń z najnowszej historii. Znaczną część z nich opublikowałem w nieistniejącym już "Życiu", ale dostęp do innych artykułów – dla osób spoza wąskiego grona naukowców, którzy bywają w specjalistycznych bibliotekach – jest bardzo utrudniony.

Cena:30.00 »27.00PLN
 

Książki wydawnictwa ARWIL

Praca zbiorowa: Kradzież a rozwój gospodarczy

Praca zbiorowa: Kradzież a rozwój gospodarczy

Niniejsza książka stanowi zbiór prelekcji wygłoszonych w trakcie międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Polish-American Foundation for Economic Research & Education (PAFERE)

Cena:20.00 »10.00PLN
 
Stron: 1